Водно охлаждане за процесор Gamdias AURA GL120 v2 Black aRGB
49.00 / 95.84 лв. с вкл. ДДС
Изчерпан
Описание
ПРОИЗВОДИТЕЛ Gamdias
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ GAMDIAS-AURA-GL120-V2
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО Водно
СЪВМЕСТИМОСТ – Intel LGA 1700
LGA 1200
LGA 1156
СЪВМЕСТИМОСТ – AMD AM5
AM4
AM3+
AM3
AM2+
AM2
FM2+
FM2
FM1
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ 180 W
ВОДЕН БЛОК Меден
ПОМПА ОБОРОТИ 2600 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ DC 12 V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР 120 x 120 x 25 mm
RGB Addressable
Да
ТИП НА ЛАГЕРА Hydraulic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ 800-1800 RPM
КОНЕКТОР 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 73.6 CFM
НИВО НА ШУМ(Max) 33.8 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ 2.12 mm H2O
РАЗМЕРИ 156 x 120 x 27 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ 30 Built-in Lighting Effects and Motherboard Sync ARGB
High airflow Hydraulic bearing PWM fan
Durable Teflon tube with aesthetic Nylon-braided tube sleeve
Simple cable managemant
High performance pump up to 2700 RPM
Допълнителна информация
Тегло 1.21 кг
Производител
Socket
Тип
Водно охлаждане
Капацитет на охлаждане
180W
Размер на радиатора
120 mm
Конектор
3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G), 4 Pin PWM